Speaker profile

Ulla Vestergaard (A)

Biografi

Funktion :

Borgmester, formand for Økonomiudvalget

Organisation :

Socialdemokratiet

Seneste aktivitet

Se
Kommunalbestyrelsesmøde Tirsdag den 17. september 2019, kl. 19
tir, 17. sep 2019 - 19.00
Se
Kommunalbestyrelsesmøde Tirsdag den 27. august 2019, kl. 19
tir, 27. aug 2019 - 19.00
Se
Kommunalbestyrelsesmøde Tirsdag den 25. juni 2019, kl. 19
tir, 25. juni 2019 - 18.57
Se
Kommunalbestyrelsesmøde Tirsdag den 28. maj 2019, kl. 19
tir, 28. maj 2019 - 19.00
Se
Kommunalbestyrelsesmøde Tirsdag den 30. april 2019, kl. 19
tir, 30. apr 2019 - 19.00
Se mere