Speaker profile

Mette Kjærulff (A)

Biografi

Funktion :

Medlem af Børne- og Familieudvalget

Organisation :

Socialdemokratiet

Seneste aktivitet

Se
Kommunalbestyrelsesmøde Tirsdag den 28. maj 2019, kl. 19
tir, 28. maj 2019 - 19.00
Se
Kommunalbestyrelsesmøde Tirsdag den 30. april 2019, kl. 19
tir, 30. apr 2019 - 19.00
Se
Kommunalbestyrelsesmøde Tirsdag den 29. januar 2019, kl. 19
tir, 29. jan 2019 - 19.00
Se
Kommunalbestyrelsesmøde tirsdag den 18. december 2018
tir, 18. dec 2018 - 19.00
Se
Kommunalbestyrelsesmøde tirsdag den 27. november 2018
tir, 27. nov 2018 - 19.00
Se mere